О нас

JBS Agency – це сучасне агентство з працевлаштування закордоном, яке діє за підтримки Польсько-Української Господарчої Палати в Кракові. Ідея нашого агентства полягає в тому, щоб допомогти кожному з офіційним працевлаштуванням напряму з працедавцем. Завдяки постійній співпраці з консульствами України в Республіці Польща, Польськими консульствами в Україні, місцевими органами влади та власному досвіду, ми можемо запропонувати легальну працю у перевірених фірмах кожному, хто її шукає.
Усі вакансії та юридична підтримка від агентства JBS Agency являються безкоштовними. Співпраця з JBS Agency – це перш за все впевненість та прозорі умови працевлаштування. Ми співпрацюємо виключно з надійними роботодавцями – великими та середніми компаніями Польщі та Європи, які високо цінують і дорожать кожним співробітником, тому роблять усі документи для отримання ВНП (ВНЖ) на підставі легального працевлаштування. З 28 травня 2017 року, у зв’язку з розвитком JBS Agency, відкрився регіональний відділ у Львові, де кожен може ознайомитися з актуальними пропозиціями праці й отримати підтримку перед виїздом закордон.
Обираючи наше агентство, ви обираєте наш професіоналізм та можливості достойного заробітку на кращих підприємствах Європи.
Шукаєш надійну роботу закордоном? Дозволь нам знайти її за Тебе.